TEDARİKÇİ GÜNLERİ PROGRAMINA AKSA JENERATÖR DE KATILIYOR

TEDARİKÇİ GÜNLERİ PROGRAMINA AKSA JENERATÖR DE KATILIYOR

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının hayata geçirdiği Tedarikçi Günleri projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Bölgenin önde gelen firmalarından biri olan B/S/H/ ile başlayan programa Aksa Jeneratör de dahil oldu.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, 8. Meslek Komitesi Üyeleri ile birlikte Aksa Jeneratör firmasını ziyaret etti. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın hayata geçirdiği proje kapsamında bölgede güçlü tedarikçi zincirinin kurulması sağlanacak. 

Başkan Ahmet Çetin, projenin bölgemizde birlikteliği arttıracağını ifade ederek, “Tedarikçi günleri platformumuz sayesinde bölgemizdeki ara ürün üretimi gerçekleştiren firmalarımızı yine bölgemizin önde gelen firmaları ile buluşturuyoruz. Projemizin ilk ayağını B/S/H/ ile gerçekleştirmiştik. Bugün Aksa Jeneratör’deyiz. önümüzdeki günlerde bu yelpazemizi daha da genişleteceğiz.  KOBİ’lerimizi sanayicilerimizle buluşturarak Odamız öncülüğünde bölgemizde güçlü tedarik zincirini oluşturacağız. KOBİ’lerimizi güçlendireceğiz, sanayicilerimize desteği arttırmış olacağız. Bu vesileyle bölgemizde ticaret ve istihdamı yükseltecek, katma değeri arttırmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen görüşmede Aksa Jeneratör yetkilileri projede yer almaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirerek, ziyaret nedeniyle teşekkürlerini iletti. TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ HANGİ ADAY KAZANIR?


CHP CANDAN YÜCEER 565 Kişi
% 45,67
AK PARTİ CÜNEYT YÜKSEL 672 Kişi
% 54,32

3 KİŞİ'YE BİR ARABA DÜŞÜYOR

ÇERKEZKÖY TSO BAŞKANI AHMET ÇETİN ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

TEDARİKÇİ GÜNLERİ PROGRAMINA AKSA JENERATÖR DE KATILIYOR

YENİ İŞ ANLAŞMALARINA ÇEF İLE İMZA ATTI

YEŞİL SANAYİ DESTEK PROGRAMI ANLATILDI