Politika

Politika Haberleri

SELFİLERİN SEMPATİĞİ…

SELFİLERİN SEMPATİĞİ…

AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, adaylığının açıklanmasından sonraki hafta sahaya indi. Vatandaşlarla kucaklayan Öğe'nin ilk haftadan öne çıkan fotoğrafı işte bu selfie oldu!

AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, adaylığının açıklanmasından sonraki hafta sahaya indi. Vatandaşlarla kucaklayan Öğe, Kızılpınar ve Veköy mahallelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Haftanın gündemine damga vuran fotoğraf ise gençlerle çekildiği selfie oldu!

Önceki hafta Cuma günü AK Parti Genel Merkezi tarafından Çerkezköy Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Abdullah Öğe, haftaya sıkı giriş yaptı. Pazartesi gününden itibaren sahaya inen Öğe, haftanın 5 gününü vatandaşlarla geçirdi. Pazartesi gününden cumaya kadar Kızılpınar ve Veliköy’de basmadık yer bırakmayan AK Parti Adayı Abdullah Öğe, gençlerle de verdiği fotoğrafla öne çıktı. Gündeme oturan Abdullah Öğe’nin gençlerle selfie, sempatikliğiyle görenleri gülümsetti!

ÜLKÜCÜ GENÇLERLE SELFİ

AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, haftanın selfie’sini Ülkü Ocakları’nda çekti. Hafta içi Perşembe günü akşam Çerkezköy Ülkü Ocakları ziyareti sırasında gençlerle günü ölümsüzleştiren Abdullah Öğe, sempatik bir selfie ile geceye nokta koydu.Anahtar Kelimeler: SELFİLERİN SEMPATİĞİ…

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ HANGİ ADAY KAZANIR?


CHP CANDAN YÜCEER 565 Kişi
% 45,6
AK PARTİ CÜNEYT YÜKSEL 674 Kişi
% 54,39

AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULLAH ÖĞE GENÇ SPORCULARLA BULUŞTU

CANDAN YÜCEER HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

VERGİ HAFTASI KUTLANMAYA BAŞLADI

VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA KAYMAKAM GÜNLÜ'YE ZİYARET

BAŞKAN SARIKURT GAZİLER VE ESNAFLA BULUŞTU