Ekonomi

Ekonomi Haberleri

ÇOSB’DE MEZUNUYET HEYECANI

ÇOSB’DE MEZUNUYET HEYECANI

Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde mezuniyet heyecanı bir kez daha yaşandı.

Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı yılsonu mezuniyet töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Okulun Konferans Salonunda gerçekleşen törene; Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Kapaklı ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil Vardı, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB MTAL Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Temiroğlu, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Gürdal Adal, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal’ın yanı sıra Okul Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakupur; “Değerli öğrencilerimiz, burada geçen 4 yıllık eğitim sürenizin bu kadar hızlı geçeceğini düşünmedik. Bugün, okulumuzun mezun öğrencileri olarak karşımızdasınız. Bugüne kadar eğitildiniz, teknik bilgi ve erdemle donatıldınız. Bugün, mezuniyet gününüz. Aslında her mezuniyet, farklı bir başlangıçtır. Bugünden itibaren okulda geçirdiğiniz günler, birer anı olarak kalacaktır. Sizlerin, okulumuzu başarıyla temsil edeceğinize dair inancımız tamdır. Sevgili öğrenciler, bundan sonra sizin için yeni bir hayatın başlangıcıdır.” dedi.

Törende konuşan Okul Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu da öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından, öğrenciler arasında bayrak ve flama devir teslimi yapıldı.

9. Dönem Mezunlarının verildiği Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında, Anadolu Teknik Lise Programından Ayşe Nur Duran, Anadolu Meslek Lise Programından Nehir Koç birinci olarak mezun oldu. Okulun Mezuniyet Kütüğüne ismini çakan öğrencileri ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler tebrik ederek, çeşitli hediyeler verdi. Tören slayt gösterisi ve sonrasında okul bahçesinde yapılan kep atma töreniyle son buldu.Anahtar Kelimeler: MEZUNUYET HEYECANI

TEKİRDAĞ’DA MODEL FABRİKA VE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ KURULACAK

ZABITADAN RAF VE KASA FİYATLARINA DENETİM

TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ÇERKEZKÖY’DE ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ DE AÇILDI

ÇERKEZKÖY TSO İLE BULTİŞ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI