BAŞKAN ÇETİN, DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇETİN, DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 6 Şubat depremlerinin ardından Kapaklı’ya yerleşen depremzede aileleri ziyaret etti.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ilçedeki depremzede aileleri ziyaret etti. Aile üyelerinin hal ve hatırlarını sorarak taleplerini dinleyen Başkan Çetin, “Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat depremlerinin ardından kentimize gelen ve artık hemşehrimiz olan depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek kardeşlik bağımızı pekiştirdik, her daim yanlarında olduğumuzu ifade ettik.” dedi.

“KARDEŞLİK BAĞIMIZI PEKİŞTİRDİK”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen asrın felaketinin seneyi devriyesinde Kapaklı’da ikamet eden depremzede aileleri ziyaret etti. Başkan Çetin, “6 Şubat depremlerinin ardından kentimize gelen ve artık hemşehrimiz olan depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek hal hatırlarını sorduk. Talep ve ihtiyaçlarını dinlediğimiz ailelerimizle kardeşlik bağımızı pekiştirdik. Güler yüzleri ve tüm samimiyetleriyle bizleri misafir eden, hayır dualarını esirgemeyen ailelerimize şükranlarımı sunuyorum. Her daim yanlarındayız. Depremlerde yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın.” dedi.TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ HANGİ ADAY KAZANIR?


CHP CANDAN YÜCEER 565 Kişi
% 45,6
AK PARTİ CÜNEYT YÜKSEL 674 Kişi
% 54,39

AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULLAH ÖĞE GENÇ SPORCULARLA BULUŞTU

CANDAN YÜCEER HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

VERGİ HAFTASI KUTLANMAYA BAŞLADI

VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA KAYMAKAM GÜNLÜ'YE ZİYARET

BAŞKAN SARIKURT GAZİLER VE ESNAFLA BULUŞTU