VALİ RECEP SOYTÜRK VE EŞİ NURDAN SOYTÜRK ŞEHİT OLAN GÖKÇEN KOŞAL’IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

 VALİ RECEP SOYTÜRK VE EŞİ NURDAN SOYTÜRK ŞEHİT OLAN GÖKÇEN KOŞAL’IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk, uğradığı saldırı sonucu Şehit olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi Gökçen Koşal’ın ailesini ziyaret etti.

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, 14.07.2021 tarihinde Süleymanpaşa ilçesinde yaşanan bir asayiş olayına müdahale etmek üzere gittiği olay yerinde uğradığı saldırı sonucu Şehit olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi Gökçen Koşal’ın ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenen Vali Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, hal ve hatırlarını sorarak bir süre sohbet ettiler.

Ziyarette konuşan Vali Soytürk; “Bu topraklarda başımız dik ve özgürce yaşayabilmemizi sağlayan Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir. Devletimizin var olmaya devam etmesi, Ulusumuzun bağımsız olması ve ülkemizde huzurlu, mutlu, şerefli ve onurlu bir şekilde hayatımızı sürdürmemizi sağlayan Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir.” dedi.

Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk’e ziyaretleri sırasında Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Özdemir eşlik etti.

 ÇORLU TREN KAZASI'NDA CEZA YAĞMURU

MİNİKLER’DEN BAŞKAN AKAY’I ZİYARET

ÇORLU TREN KAZASI DURUŞMASI'NDA KARAR ÇIKTI

HAMBURG’DA POTANSİYEL İHRACAT FIRSATLARI GÖRÜŞMESİ

ÇORLU TREN KAZASI DURUŞMASI BAŞLADI