Bugun...
Bizi izleyin:

"Tekirdağ" İLE İLGİLİ HABERLER

ERGENE'DE SPOR KOMPLEKSİ...
Ergene Belediyesi tarafından Vakıflar Mahallesi’ne yapılacak olan Spor Kompleksi Projesi'ne ilişkin yapım sözleşmesi bel..
BAŞKAN ALBAYRAK'IN 17 AĞUSTOS MESAJI
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 17 Ağustos depreminin 21. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı ya..
 REKTÖR ŞAHİN’İN ‘17 AĞUSTOS DEPREMİ’ ANMA MESAJI
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin 17 Ağustos 1999’da yaşanan Marmara depremi yıl dönümü münasebetiyl..
TÜRK SANAYİSİNİN BİN FİRMASI ARASINDA 58 ÇORLU TSO ÜYESİ
Türkiye'nin birinci ve ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında ilk 500'de 31, ikinci 500'de ise 27 firma olmak ü..
MERİÇ NEHRİ’NDE YAKALANDI, TAM 50 KİLO
Edirne’nin Meriç ilçesinden geçen Meriç Nehri’nde sallama olta ile 50 kiloluk yayın balığı yakalayan kişi, Meriç Nehri’n..
SÜLEYMANPAŞA'NIN YAPTIĞI AHMET AYGÜN TESİSLERİ AÇILIYOR
Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından baştan sona yenilenen Ahmet Aygün Gençlik Merkezi Spor Tesisleri..
İNATÇI KEDİ ÇİLEDEN ÇIKARDI
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde araçların kaput ve motoruna giren yavru kedi, itfaiye ve vatandaşları çileden çıkardı..
TABİAT PARKLARINDA KORONA DENETİMLERİ
Tekirdağ DKMP ekipleri hafta sonu ziyaretçi akınına uğrayan tabiat parklarında korona ve hijyen denetimleri gerçekleştir..
BAŞKAN YURDAKUL'DAN AK PARTİ’YE ZİYARET
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ak Parti Malkara İlçe Başkanlığı binasına giderek Ak Parti Malkara İlçe Başkanı ..
KAPALI OTOPARK’TA YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yeniden Çerkezköy Belediyesi’ne devredilen Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yeni..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • ÇERKEZKÖY
  ÇERKEZKÖY
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇEMOBSAN
  ÇEMOBSAN
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI