Bugun...
Bizi izleyin:

"Tekirdağ" İLE İLGİLİ HABERLER

 İŞTEN ÇIKARTILINCA TEKSTİL ATÖLYESİNİ BASTILAR
Çerkezköy’de bir tekstil atölyesinde işten çıkartılan 2 kişi ile çalışanlar arasında çıkan bıçaklı kavgada 2'si ağır 3 k..
ÖRNEK BİR KENT İÇİN KOLLARIMIZI SIVADIK
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını ve geliştirdiği projeleri yerin..
EMNİYET MÜDÜRÜ AYDIN’A VEDA YEMEĞİ
Tekirdağ Vali’si Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmî Gazetede yayımlanan Emniyet Müdürl..
 ZEYTİN VE ŞARAP ÜRETİCİLERİ İLE BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy'de faaliyet gösteren zeytin ve şarap üreticileri ile bir ara..
 AYGUN’DEN BASINA ACİL DESTEK PAKETİ ÖNERGESİ
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun basın sektörü için acil destek paketi önergesi verdi. TBMM’ye sunulan önerg..
ONKOLOJİ HASTANESİNE İHTİYAÇ VAR
CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ’da ihtisaslaşmış bir onkoloji hastanesine ihtiyaç duyulduğunu belirter..
ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya Yeniçiftlik Mahallesi Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu öğrencileri ..
KURUMSAL MÜKEMMELLİK TOPLANTISI
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet birimlerinde Entegre Yönetim Sistemlerinde sağlanan belgelerin sürdürülebilirliği ..
ERKON ERZURUM TANITIM GÜNLERİ İÇİN START VERDİ
Kadim şehir Erzurum’a ve Erzurumlulara hizmet etmek amacıyla 2018 yılında kurulan Erzurum Konfederasyonu 'ERKON', Erzuru..
MUHTARLARLA İLE BİR ARAYA GELDİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ilçede görev yapan 10 mahalle muhtarı ile öğle yemeğinde bir araya gelerek, mahall..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • ÇERKEZKÖY
  ÇERKEZKÖY
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇEMOBSAN
  ÇEMOBSAN
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI