Bugun...
Bizi izleyin:

"Tekirdağ" İLE İLGİLİ HABERLER

BANKALARIN HESAP UZMANI 15 MİLYON DOLANDIRMIŞTI, SOKAKTA YÜRÜRKEN YAKALANDI
Tekirdağ ile Kırklareli’de çeşitli bankalarda hesap uzmanı olarak çalışan ve bankaların müşteri imzalarını taklit ederek..
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIM FUARINDA
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Karaevli Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarında tarımsal alandaki yatırımlarının tanıtımını..
500 METRE YÜKSEKLİKTEN UYARDI: LÜTFEN MASKENİZİ TAKIN
Tekirdağ’da bir yamaç paraşüt pilotu, korona virüs salgınına dikkat çekmek amacıyla maskesini takıp uçuş gerçekleştirdi...
ÇORLU YILMAZ BÜYÜKERŞEN BALMUMU HEYKELLER MÜZESİ AÇILIYOR
Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi 9 Eylül saat 11.00’dan itibaren Çorlu Tarihi Belediye binasında ziyaret..
AVCI DENETİMLERİNDE 10 ADET SES CİHAZI BULUNDU
Tekirdağ’da Av Koruma ve Kontrol Faaliyetlerinde 118 avcı denetlendi. Denetimlerde, 10 adet ses cihazına el konulurken, ..
NKÜ’TE BESYO SEÇMELERİ BAŞLADI
Namık kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2020-2021 eğitim-öğretim yılı özel yetenek sınavları başladı..
ÇORLU ZABITA TEŞKİLATI´NIN KURULUŞUNUN 194. YILI KUTLANDI
Çorlu Belediyesi Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 194. yıl dönümü Çorlu Atatürk Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde..
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATTI
Süleymanpaşa Belediyesi, özel güvenlik görevlileri ile toplu iş sözleşmesi imzalayarak Türkiye’de bir ilke imza attı. ..
KIRKPINAR AĞASI SELİM:
Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim, ‘Kırkpınar yapılacak mı?’ sorusu ile ilgili net konuştu. Selim, "Bu saatten sonra Kırkp..
KAYMAKAM MAHALLE SAKİNLERİNİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Eylül Ayı Halk Toplantısı'nı Kızılpınar Namık Kemal Mahallesi’nde gerçekleştird..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • ÇERKEZKÖY
  ÇERKEZKÖY
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇEMOBSAN
  ÇEMOBSAN
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI