Bugun...
Bizi izleyin:ÇOK YAKINDA GELİYOR!

Tarih: 01-12-2018 17:04:13 Güncelleme: 01-12-2018 17:11:13 + -


Trakya’nın yeni ve flaş gazetesi çok yakında yayım hayatına başlıyor! Önümüzdeki haftadan itibaren yayımlanmaya başlayacak haftalık Trakya Flaş Haber Gazetesi, dijital ortamda 7/24 yayında olacak…


ÇOK YAKINDA GELİYOR!

Trakya Flaş Haber Gazetesi, çok yakında yayım hayatına başlıyor. Abdulhamit Albez Genel Yayın Yönetmenliği’nde yayımlanmaya başlayacak olan Trakya Flaş Haber, bölgemizin sesi olacak. Soluk soluğa okuyacağınız haber ve yorumlarıyla büyük ses getirecek gazetemiz ayrıca, ‘İnternet Gazeteciliği’ne de yeni bir nefes katacak!

GELİYORUZ!

Trakya Flaş Haber Gazete ve Haber Sitesi Yayın Yönetmeni Abdulhamit Albez, “Bir süredir, kuruluş aşamasındaki Trakya Flaş Haber Gazetesi, önce dijital ortamını hazırladı, ardından basılı gazete çalışmalarına başladı. Ekip ve ekipmanlarını kısa bir zaman içerisinde tamamen hazır hale getirmiş olacak. Birçok gazeteci arkadaşımız, bizimle beraber olacak. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Çorlu ve Tekirdağ’ın tamamı başta olmak üzere Kırklareli, Edirne ve Gelibolu dahil hedef alanımız. Zaten dijital ortamın sınırı yok, tüm Trakya’nın bize ulaşması çok kolay! Trakya Flaş Haber, internet gazeteciliğinde de iddialı. Yeni arkadaşlarımızla birlikte, soluk soluğa gazetecilik yapacağız. Herkes bizi beklesin!” dedi.

RADYO ŞEKER KARDEŞ KURULUŞUMUZ

Trakya Flaş Haber Gazetesi ve İnternet Haber Sitesi haberleriyle sesli iletişim araçlarıyla da yayın işbirliği içerisinde olacak. Albez, “Merkezi Çerkezköy olan Radyo Şeker, Trakya’nın önemli bir bölümüne, yayın yapıyor. Radyo Şeker bizim kardeş kuruluşumuz. Birlikte yayın politikaları belirleyip, radyo haberlerine de başlayacağız. Değerli kardeşim Ünal Fırat ile birlikte bir süredir altyapı çalışmaları yürütüyoruz. Haber dolu günler bizi bekliyor.” dedi.

ÖZEL HABER VE YORUMLAR

Basılı gazete hakkında genel bilgiler veren Albez, “Gazete olarak, Trakya’da 5 bin baskı ile başlamayı düşünüyoruz. Üç ilde gazetemiz dağıtım yapacak. Özel haber, röportaj ve yorumlar gazetemizi merakla beklenir hale getirecek. Her bir bölgeyi adım adım işleyeceğiz.” ifadelerine yer verdi.
Bu haber 44522 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • ÇERKEZKÖY
  ÇERKEZKÖY
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇEMOBSAN
  ÇEMOBSAN
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI